Adresa:
Thákurova 1, 160 41 Praha 6

KONTAKT

(+420) 234 678 600
mkrezervace@suz.cvut.cz

Masarykova kolej se nachází v Kampusu Dejvice. Před budovou koleje se nachází menší park. V roce 1998 byla budova kompletně rekonstruována. Vstup do pokojů a studoven je řešen elektronickými zámky na čipovou kartu. Pobývá zde téměř šest set studentů, z nichž přibližně polovina jsou cizinci. Některé pokoje slouží jako hotel nebo hostel.

Vybavení

  • dvoulůžkové a třílůžkové buňky
  • dvoulůžkové partnerské pokoje s vlastním příslušenstvím
  • kuchyňka, koupelna i záchod na buňce/pokoji

Stravování

Přímo v budově najdeš menzu, která vaří přes týden dvě jídla k obědu a k večeři (večeře se nyní podávají v Akademické restauraci), kromě pátka kdy není večeře a víkendu kdy se nevaří. Dále poskytuje od pondělí do pátku snídaně. Nabídku přes týden doplňuje Akademická restaurace. Dále se v okolí do zhruba 100m od koleje nachází večerka, pizzerie a několik restaurací.

Internet

Připojení do akademické sítě poskytuje kolejní klub Masařka. K dispozici je připojení strukturovanou kabeláží o rychlosti min 100 Mbps a také WiFi ve všech pokojích a klubových místnostech.

Sportovní vyžití

Najdeš zde dobře vybavenou posilovnu a tělocvičnu, kam si můžes kupříkladu dojít zaboxovat a vypustit trochu páry. V blízkém okolí najdeš Sportovní centrum Kotlářka a řadu posiloven.

Studentské organizace

O kolejní život a vybavení pro studenty se stará klub Masařka – více o tom, co ti může nabídnout, na straně 123. Na koleji také sídlí International Student Club (ISC, více na straně 106).

Zábava

V budově koleje je k dispozici studentský Klub s tanečním parketem, který je vybaven kvalitní audiotechnikou pro pořádání akcí. Pokud jsi zde ubytovaný(á), můžeš si klub, včetně audiovybavení, zapůjčit pro pořádání vlastní akce.