Nabušená moderní posilka, skvěle vybavená hudebna, vysokorychlostní připojení k internetu, tisk z vlastního pokoje. Pro člena klubu Pod-O-Lee samozřejmost. Ne náhodou je členem více než 99 % ubytovaných.

Jako klub pro tebe dále zajišťujeme legendární hudební festival MEZI BLOKY, sportovní den Pod-O-Day, Podolský Benchpress nebo třeba Podolské Vánoce. Všech těchhle akcí se můžeš účastnit jako návštěvník, soutěžící nebo dokonce organizátor.

Staráme se spolu s SUZ ČVUT o spoustu důležitých místností. Najdeš v nich kulečník, stolní tenis, fotbálek, deskové hry, kolárnu, studovnu nebo třeba fungl novou místnost Pod O-Games, kde na tebe čeká FIFA 2016.

Neustále zdokonalujeme síťové připojení. Plánem pro další období je přechod na bláznivou rychlost 1000 Mbit/s pro koncového uživatele a pokrytí většiny areálu bezdrátovou sítí Wi-Fi.

A teď pozor! Všechno, co se tu píše, tvoříme my, studenti. Proč? Je to skvělá šance získat zkušenosti ve všech oblastech, od IT, přes marketing a realizaci projektů až po finanční řízení. A nutno podotknout, že každoročně pracujeme s velmi, velmi slušným rozpočtem.

Asi tě napadá, jestli taky můžeš dostat kousek z těch cenných zkušeností a ještě cennějších přátelství. MŮŽEŠ! Napiš nám na email PR@pod.cvut.cz v jaké oblasti chceš pomáhat a můžeme začít spolupracovat.

KONTAKT

pr@pod.cvut.cz
Webová adresa: www.pod.cvut.cz

Místo působení

Koleje Podolí