+/-FEL je studentský klub sdružující studenty z Fakulty elektrotechnické, kteří se aktivně zajímají o studentský život na fakultě. Mezi hlavní aktivity patří pořádání různých akcí pro studenty a pomoc fakultě.

Nově nastupujícím studentům klub pomáhá v rámci Akce Prvák a své platformy Help!. Pro jednotlivé studijní programy i celý první ročník klub připravuje facebookové skupiny a letos nově i Discord, ve kterých si mohou studenti vzájemně pomáhat a sdílet informace týkající se studia. Také jsou během zimního  semestru pro studenty prvního ročníku pořádány informační přednášky, na kterých je starší studenti seznámí s průběhem studia, podělí se o své zkušenosti a zodpoví dotazy.

Klub byl založený v červnu 2018 jako součást Studentské unie ČVUT a od té doby pořádal nebo se podílel na řadě akcí, z nichž některé se staly již tradicí:

  •  Den zájmových klubů na FELu
    • Grilovačka pořádaná společně s kluby  wITches, eForce a florbalovým týmem FEL, na které se mohou studenti seznámit s jednotlivými kluby, pobavit se svými spolužáky a poznat s ostatními studenty.
  •  Vánoce na FELu
    • Předvánoční setkání určené pro studenty i zaměstnance FEL – pohoda, svařáček a doplňkové aktivity, jako výroba ozdobiček ze starých součástek nebo promítání filmu.
  • Programovací soutěž ITEE
    •  V roce 2019 jsme ve spolupráci s klubem FIT++ pořádali jednodenní programovací soutěž, ve které soutěžící týmy měli za úkol sestavit a naprogramovat robota z LEGO Mindstorms a co nejlépe zvládnout zadaný úkol.
  •  a další (grilovačky, společné výlety, Lesamáj 2019, FEL-FEST, výpomoc na Dnu otevřených dveří,…)

Pokud tě klub zaujal a chtěl(a) by ses podílet na některých aktivitách, máš nápady na vlastní projekty, rád(a) bys poznal(a) nové lidi nebo jen hledáš jiný způsob, jak trávit čas mimo školu, tak se můžeš do klubu připojit.

KONTAKT

pmfel@fel.cvut.cz
Webová adresa: www.pm.fel.cvut.cz

Více o klubu naleznete kromě webových stránek také na našem Facebooku a Instagramu.

Místo působení

Fakulta elektrotechnická ČVUT